کد موزیک

كشف فسیل عجیب و با ارزش

كشف فسیل عجیب و با ارزش

+0 Like

نوار كاست باستانی

به گزارش باس نیوز، یك باستانشناس چینی بنام مینگ شینگ موفق به كشف نوار كاست 2500 ساله ای از كف اقیانوس مدیترانه واقع در ارتفاعات هندوكش در روسیه شده است.این نوار كاست باستانی شامل اشعار حماسی با صدای فردوسی بوده و ویدئوی خانوادگی از داریوش هفتم تا كورش چهاردهم می باشد. همچنین یك فایل تكست نیز از نوار كاست مذكور استخراج گردیده است كه به خط میخی نوشته شده و نام فردی بنام كتایوش مادیری نیز در آن دیده میشود كه طبق اعلام باستانشناسان و تاریخ دانان تاجیكستانی این فرد احتمالا پایه گذار سلسله پادشاهی مادها بوده است. دانشمندان مذكور اظهار كرده اند تركیب "مادیری" مركب از دو اصطلاح"ماد" و واژه "ایری" است كه واژه نخست همان سلسله مادها میباشد و واژه دوم یعنی "ایری" اشاره به سرزمین باستانی ایران دارد.بنابراین ثابت می شود كه برخلاف ادعای پانتركهای چین ، مادها ترك نبوده اند بلكه مادها ایرانی بوده اند و ایرانی بودن هم یعنی تاجیك بودن. بنابراین اثبات میشود كه مادها تاجیك بوده اند و از آنجا نتیجه میگیریم كه استاد شهریار و نظامی نیز تاجیك بود ه اند و اگر هم اشعار تركی سروده اند بطور قطع و یقین این سروده ها ریشه در تحریفات و دروغهای پانتركهای سواحل تنگه برینگ دارد.

همین هخامنشیان آریایی پایه گذاران تمدن سومریان،ایلامیان،اورارتوها،قاجاریان و پهلویان هستند. از دیگر افتخارات هخامنشیان ساسانی ایجاد سازمان ملل باستانی و تصویب قوانین حقوق بشری در عهد باستان می باشد. طبق اظهارات كارشناسان صنعت پشم شیشه مالدیو، هخامنشیان جهت كتابت از زبان M-S BIL  كه نسل بسیار گذشته و قدیمی از سیستم عامل MS-DOS میباشد استفاده میكردند ولیكن جهت تلكلم و برقراری ارتباط با یكدیگر از زبان باستانی D++ بهره می جستند. زبان C++ امروزی شكل تكامل یافته همان زبان D++ باستان می باشد.

البته بر روی این نوار كاست چهارده هزار ساله، عبارت made in china-2012 دیده میشود.عتیقه شناسان كشورمان موفق به رمز گشایی عبارات مذكور – كه با فونت بولد ،حك شده اند - گردیده اند.كارشناسان زبان میخی كلمه" made" را به معنی "ماد" ترجمه كرده اند.كلمه "in " نیز به معنی " در " میباشد. واژه " china " هم به معنی " صاحینا --- صحنه " میباشد. بنابراین مفهوم عبارات فوق به این صورت است كه هخامنشیان 2012 سال قبل از مادها در صحنه بودند.در نتیجه هخامنشیان بر خلاف ادعای پانتركها كه میگویند هخامنشیان 2500 سال سابقه تاریخی دارند ثابت می شود كه هخامنشیان كبیر حداقل 7000 سال سابقه پرافتخار در قاره آسیا ،استرالیا و اروپا دارند.

در قسمتی از این لوح آمده است داریوش هشتم می فرماید:مام میهن آریایی نوار مرا از سه بلا نگاه دارد:دروغ-فرزندان خودم و الكتریسیته .


در جایی دیگر از این نوار كاست  هخامنشیان پیش بینی هایی به زبان هخایی اوستایی باستان ضبط كرده اند  كه:

1- مردی بنام اسكندربلخی به سرزمین پاك آریایی حمله خواهد كرد وبرخلاف ادعای تازیخ شكست سختی خواهد خورد ولیكن در كتابها خواهند نبشت پیروز شده است.

2- در طول ذوران حكومت هزار ساله هخامنشیان دركل سه نفر كشته خواهند شد كه دو تن از آنها در اثر آنفولانزای مرغی و نفر سوم در اثر افتادن از طبقه سوم كاخ كورش هخامنشی جان خود را از دست میدهد.

3- مردمانی آریایی خواهند بود كه در اثر هجوم اسكندر بلخی، زبانشان از زبان دری  به زبان زری تبدیل می گردد و ناگهان شروع به خلق شعر و ادبیات بزبان جدید خواهند كرد.


تحقیقات دانشمندان بر روی این كاست همچنان ادامه دارد و انتظار میرود پیشینه حضور هخائیان و ساسانیان در سرزمین ایرها تا اواسط دوران ژوراسیك و پارینه سنگی عقب رود.امیدواریم دانشمندان ایراندوست و آریایی ما هرچه بیشتر تلاش و سعی نمایند تا تاریخ باستان مارا باستانیتر و باستانیتر از گذشته نمایند تا افتخارات ما بیش از بیش پاكتر و آریایی تر نمود یابد.

دورود و دوصد رود  و نه بلكه هزاران رود....  • [ ]

free counters

کد موزیک